Tibetské deky  Rukodělné výrobky z Himalájí  Podpořte s námi tradiční tibetskou kulturu výrobky z Tibetu, Nepálu, Indie a Himalájí 

ČERSTVÉ ČAJE Z PODZIMNÍ SKLIZNĚ

Giddapahar SFTGFOP1 AF 2014

Čerstvý podzimní Darjeeling Giddapahar SFTGFOP1 AF vyzrálé ovocné plné intenzivní chuti. Ideální čaj pro podzimní dlouhé večery.

Autumnal Flush - podzimní sklizeň

SFTGFOP1: Super Fine Tippy Golden Flowery Orange Pekoe, grade 1 označuje nejvyšší třídu kvality čajů z Darjeelingu.

 

O původu čaje a zahradě:

Čajové platáže v Darjeelingu

Čajová zahrada Giddapahar leží ve výšce 1 482 m n. m. ve světoznámé oblasti Darjeeling pobíž města Kurseong v západní Indii. Pěstují se zde téměř výhradně čajové keříky čínského typu. Specifické aroma a chuť tohoto čaje je ovlivněna tamějším klimatem, pro které jsou typické poměrně nízké teploty a velmi časté mlhy.

 

ČAJE Z 2. LETNÍ SKLIZNĚ

Jun Chiyabari Himalayan Hand Rolled Tips

Second Flush - 2. letní sklizeň

Nálev zlatavě hnědé barvy s výraznou ovocnou květinovou vůní. Vůně listu nasládlá, mírně medovitá s lehkým kořeněným tónem. Chuť čaje je hladká s tony ořechů, dlouhý nasládle kořeněný aftertaste.

Unikátní čaj tradičně zpracovaný ručním svinováním čajových lístků z čajové zahrady Jun Chyiabari, ležící v okrese Dhankuta ve východním Nepálu, ve výšce cca  1600 - 2000 m.n.m.. Tato relativně dosti mladá zahrada si svou produkcí výjimečných a neobvyklých čajů již stihla získat značný věhlas.  Pěstují se zde nejen místní klony, ale i čajovníky dovezené z Taiwanu a Japonska.

Zahrada má všechny možné BIO a Organic certifikáty, podporuje také místní školu, snaží se o vzdělání drobných farmářů v okolí a celkově má dosti ohleduplný přístup k okolí.

Čaje nakupujeme přímo od zahrady.

Hodnocení Čaj roomu: 10/10

Odkaz na recenzi ZDE.

 

Darjeeling

Second Flush 2014

Seeyok Muscatel Organic Darjeeling FTGFOP1 SF

Second Flush - 2. letní sklizeň: 10.červen 2014

 Seeyok Muscatel Organic FTGFOP1 Second FlushDarjeeling Seeyok Muscatel Organic FTGFOP1 Second Flush z druhé letní sklizně si Vás získá svojí výraznou bohatou plnou chutí sladkého ovocného charakteru s tóny černých hroznů a medu, nádechem karamelu a mandlí a typickou lehkou svíravostí a dlouhým aftertastem. V našich ochutnávkách bez probémů předčil i mnoho čajů ze zahrad mnohem zvučnějších jmen.

 

ČAJE Z JARNÍ SKLIZNĚ

Darjeeling

First Flush 2014

NÁŠ ŠAMPION: MARGARET’S HOPE WHITE SFTGFOP1-CLONAL

ARGARET’S HOPE WHITE SFTGFOP1-CLONAL

Výjiměčný bílý čaj ze slavné čajové zahrady v Darjeelingu. Kvalitní list snoubící v sobě lehkost a svěžest první sklizně s chutí ananasu, hroznů, ovoce. Nálev světlý, jantarový, vůně rozkvetlé louky. Absolutní vítěz ochutnávek.

ZAJÍMAVÝ ČAJ: JUNGPANA MUSCATEL FTGFOP

JUNGPANA MUSCATEL FTGFOP

Darjeeling zajímavého zpracování, který v sobě snoubí svěžest první sklizně s plností chuti typické pro sklizně druhé. Zaoblená komplexní chuť se spečtkou muškátu, čistý příjemný dozvuk.

KLASIKA:  MISSION HILL SFTGFOP

MISSION HILL SFTGFOP (DJ-1) FF2014

Darjeeling klasické chuti i zpracování. Žlutý nálev, lehce nasládlé květinové aroma, plná chuť se špetkou trpkosti. Příjemný čaj vhodný pro běžné popíjení.


Úvod » Tibetské deky » Vyprodáno » Oranžová tibetská deka s proužky


        

Oranžová tibetská deka s proužky

img

 

Číslo produktu: 531
500 Kč
Cena:
500 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Tibetská deka, o rozměrech cca 105x200 cm, z velmi hebkého materiálu vysoké gramáže. Deka je tkaná tak, že má z každé strany trochu jiný vzor – z jedné strany je více základní barvy, z druhé strany více barevných proužků.

Originální tibetské deky jsou krásné, lehké, hřejivé a příjemné na dotek. Dají se sbalit do malého balíčku, takže si je snadno můžete vzít do větší kabelky nebo batohu, třeba na piknik nebo na cestu vlakem. Jsou ideální na přikrytí při meditaci, v horkém létě na spaní místo peřiny, nebo na lenošení v křesle s knížkou a dobrým čajem. Dají se prát v pračce na 30°C a ždímat až na 700 otáček, nepouští barvy.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

comment

MWU0NGY0